2-й тур Олімпіади з інфузійної терапії

Викладачі кафедри анестезіології та інтенсивної терапії прийняли активну участь в підготовці та проведенні ІІ туру освітнього проекту «Олімпіада з інфузійної терапії», започаткованого фармацевтичною корпорацією «Юрія-Фарм», для студентів та лікарів-інтернів вищих медичних навчальних закладів України. Метою даного проекту є підвищення теоретичного рівня знань, відпрацювання та закріплення практичних навичок із проведення інфузійної терапії.

Перший тур Олімпіади відбувався у режимі «он-лайн». Загальна кількість учасників складала більше 500 осіб з різних регіонів України. У другий тур успішно пройшли 25 лікарів-інтернів першого року навчання кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.

188

23 листопада 2017 року був проведений другий тур Олімпіади для студентів-медиків та лікарів-інтернів-анестезіологів з м. Києва. Зі вступним словом перед учасниками виступили Лоскутов О.А. д. мед. наук., професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика; Глумчер Ф.С., член.-кор. НАМНУ, д. мед. наук, проф., завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету імені О.О. Богомольця; Яковлєв Б.Ф., медичний директор корпорації «Юрія-Фарм».

187

Після завершення тестового контролю учасники прослухали лекції викладачів кафедри з основних питань та проблем інфузійної терапії.

Результати другого туру підтвердили високий рівень підготовки лікарів-інтернів кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика, про що свідчить розподіл призових місць: 5 лікарів-інтернів кафедри посіли призові місця (з шести місць) та пройшли в третій тур.

189

Попереду 3-ій тур Олімпіади, під час якого планується проведення оцінки не лише теоретичних, а й практичних знань учасників.

Ми щиро бажаємо всім учасникам Олімпіади наснаги, натхнення і перемоги!

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум