Закордонне стажування доцента кафедри Кучинської І.А.

У листопаді 2021 року доцент Кучинська І.А. пройшла місячне стажування по типу «observership» у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії в університетській клініці в Лондоні West Middlesex University Hospital (400 ліжок, відділення інтенсивної терапії загального профілю, відділення анестезіології, відділення акушерської анестезіології). Стажування відбулося за грантовою системою за підтримки Європейської  Асоціації Анестезіологів (ESAIC – European Society of Anesthesiology and Intensive Care).

Під час стажування Кучинська І.А. ознайомилася із роботою відділень, вивчала британські протоколи інтенсивної терапії, підходи у респіраторній підтримці пацієнтів із тяжким перебігу коронавірусного захворювання, поглиблений моніторинг у відділенні ІТ, підходи до використання ниркової замісної терапії, використання інших екстракорпоральних методик підтримки життєдіяльності критичних пацієнтів, а також ведення локальної документації, організаційні особливості відділень анестезіології та ІТ.

Безцінним також став досвід навчання у локальному тренінговому центрі, вивчення структури навчання молодих британських анестезіологів, організація навчальних днів у госпіталі. Отриманий досвід  був викладений у вигляді доповіді та презентований на Лікарському освітньому порталі.

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум