Участь кафедри в конгресі Всесвітнього товариства серцево-судинних і торакальних хірургів

З 14 по 15 вересня 2018 року кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика взяла участь у щорічному конгресі Всесвітнього товариства серцево-судинних і торакальних хірургів.

Всесвітнє товариство серцево-судинних і торакальних хірургів було засновано у 1990 році, а перше засідання було проведено в Чіангмай (Таїланд) в 1991 році. Канцлером-засновником був Юро Вада з Японії. У число почесних членів і засновників товариства входили Крістіан Каброль (Франція), Дентон Кулі (США), Чарльз Хан (Швейцарія) і Норман Шумву (США).

Основною концепцією Товариства є необхідність мати справді міжнародний форум для обміну ідеями та прогресу в галузі клінічної кардіологічної та кардіохірургічної допомоги. Йдучи до цієї концепції, щорічні конгреси проводяться в різних частинах земної кулі.

Цього року 28-й щорічний конгрес проходив в м Любляні (Словенія) і був присвячений обговоренню концепцій і інновацій в області розвитку кардіоторакальної науки. У роботі форуму взяли участь делегати з 41 країни світу.

На даному конгресі була представлена доповідь, в якій були відображені останні спільні розробки кафедри Анестезіології та інтенсивної терапії (зав. каф. проф. Лоскутов О.А.) та кафедри Кардіохірургії, рентгенендоваскулярних та екстракорпоральних технологій (зав. каф. проф. Тодуров Б.М.) в сфері захисту міокарда від гіпоксії при виконанні кардіохірургічних операцій.

403

Дане наукове дослідження є частиною бюджетної науково-дослідної роботи, яку веде кафедра Анестезіології та інтенсивної терапії в тісній співпраці з колегами ДУ «Інститут серця МОЗ України» (директор – проф. Тодуров Б.М.).

Представлена доповідь, і тема дослідження викликали жвавий інтерес присутніх, про що говорить кількість делегатів, які взяли участь в дискусії (більше 10 осіб).

Кафедра Анестезіології та інтенсивної терапії висловлює вдячність співавторам і колегам, які брали участь в підготовці даного виступу: д.мед.н, проф. Тодурову Б.М.; к.мед.н., доц. Дружині А.М .; ас. Судакевичу С.Н., к. ед.н. Деменчуку В.Б.; к.мед.н. Мокрик І.Ю.

Подання даної доповіді на форумі такого рівня безсумнівно є визнанням вітчизняних розробок і високого наукового рівня НМАПО імені П. Л. Шупика.

402

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум