Марков Юрій Іванович

Доцент кафедри, кандидат медичних наук


MarМарков Юрій Іванович, 1961 р. народження.

Після закінчення школи поступив на 1-й лікувальний факультет Київського медичного інституту імені О.О. Богомольця. Навчання в інституті поєднував з роботою на Станції швидкої медичної допомоги (ШМД) м. Києва, спочатку на посаді виїзного санітара, а потім – фельдшера. Закінчив названий ВУЗ у 1984 р. В 1984-1985 рр. на базі лікарні № 22 м. Києва проходив інтернатуру за спеціальністю «терапія», по закінченні якої працював в спортивній медицині у Київському міському лікарсько-фізкультурному диспансері, суміщуючи з роботою виїзним лікарем на Станції ШМД м. Києва (1985-1986 рр.).

У 1986-1988 рр. продовжував трудову діяльність у Білгород-Дністровській центральній міській лікарні (Одеська обл.), спочатку на посаді завідувача відділенням профілактики, а потім – дільничого терапевта поліклінічного відділення.

У 1988-1993 р.р. працював виїзним лікарем Станції ШМД м. Києва (з них – останні 4,5 роки на анестезіолого-реанімаційній (токсикологічній) бригаді).

У 1993-1994 рр. – терапевт-рятівник відділення спеціалізованих бригад швидкого реагування науково-практичного об’єднання ШМД.

З 1994 р. (після проходження спеціалізації з анестезіології та реанімації у Харківському державному інституті удосконалення лікарів) працював лікарем-анестезіологом клініки реанімації, анестезіології та інтенсивної терапії (яке пізніше було реорганізоване у відділення інтенсивної терапії загального профілю) Київської міської клінічної лікарні ШМД; у 2004-2007 рр. – старший ординатор анестезіологічного підрозділу зазначеного відділення. У 1994-2000 рр.  – токсиколог відділення інтенсивної терапії та екстракорпоральної детоксикації Київської міської клінічної лікарні ШМД (за сумісництвом).

З 2006 р. викладав (погодинно) на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії, з 08.02.2008 р. – на кафедрі медицини невідкладних станів (спочатку асистентом, потім – доцентом), а з 08.11.2016 р. працює на посаді доцента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Напрямки досліджень: інтенсивна терапія при невідкладних станах на догоспітальному та ранньому госпітальному етапах, коморбідні (поліморбідні) стани в анестезіології та інтенсивній терапії, анестезіологічне забезпечення при хірургічних втручаннях з приводу ішемій головного мозку, організація і управління охороною здоров’я  та інші.   

Неодноразово брав участь у науково-практичних конференціях, симпозіумах, з’їздах та проведенні клінічних досліджень. Автор та співавтор понад 120 друкованих робіт. 

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум