Малиш Ігор Ростиславович

Професор, доктор медичних наук

MalМалиш Ігор Ростиславович закінчив Ворошиловградський медичний інститут в 1982 році. З 1982 по1983 р.р. навчався в інтернатурі на кафедрі анестезіології – реаніматології Ворошиловградського медичного інституту на базі Ворошиловградської обласної клінічної лікарні. В 1987 і 1989 роках пройшов курси підвищення кваліфікації в Центральному інституті удосконалення лікарів в Москві.

1992 рік – 7- місячне стажування у відділеннях анестезіології та інтенсивної терапії в клініках АКН, м. Відень, Австрія.

1999 рік – стажування у відділенні інтенсивної терапії в Birmingham Royal Hospital, м. Бірмінгем, Великобританія.

2011 рік – стажування у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії в Hospital Nord, м. Марсель, Франція.

2012 рік – стажування у відділенні інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю Національного госпіталю нейрохірургії та неврології , м. Лондон, Великобританія.

Практична діяльність

1983 – 1988 рр. – лікар – анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Луганської обласної клінічної лікарні.

1988 – 2000 рр. – завідуючий відділення  анестезіології та інтенсивної терапії Луганської обласної клінічної лікарні.

2000 – 2003 рр. – головний науковий співробітник Українського науково – практичного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.

З 2003 року по теперішній час – завідуючий відділенням інтенсивної терапії загального профілю Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Педагогічний досвід

1992 – 1997 рр. — асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Луганського державного медичного університету.

1997 – 2000 рр. – доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Луганського державного медичного університету.

2000 – 2003 рр. – головний науковий співробітник Українського науково – практичного центру екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.

2007 – 2011 рр. доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

З 2011 року по теперішній час – професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

Членство в асоціаціях, комісіях; наукові ступені і звання 

З 1983 р. – член Асоціації анестезіологів України.

1988 р. – захистив кандидатську дисертацію по спеціальності ”Анестезіологія та інтенсивна терапія”

1997 – 2000 р. – голова обласної асоціації анестезіологів Луганської області.

1997 – 2000 р. – головний анестезіолог Луганської області.

2000 р. – рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання доцента кафедри анестезіології та інтенсивно терапії.

2007 р. – захистив докторську дисертацію по спеціальності “Анестезіологія та інтенсивна терапія”

З 2007 р. – член республіканської проблемної комісії  по анестезіології та інтенсивній терапії.

З 2009 р. – член спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.

В 2013 р. – рішенням Атестаційної комісії МОН України присвоєно вчене звання професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.

Наукова діяльність

Входить до складу організаційного комітету та бере участь у вітчизняних і міжнародних з’їздах, симпозіумах, конгресах, конференціях і семінарах. Опублікував 217 наукових робіт по темі: інтенсивна терапія у постраждалих з поєднаною і комбінованою травмою, анестезія у травмованих з опікової травмою, інтенсивна терапія у постраждалих з черепно-мозковою травмою, організація системи надання невідкладної медичної допомоги постраждалим при техногенних аваріях і катастрофах і терористичних актах. Є співавтором першого національного підручника «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

Під керівництвом І. Р. Малиша були успішно захищені дві кандидатські дисертації.

Відзнаки

У 2000 році була присуджена Державна премія України в галузі науки і техніки за наукову розробку і впровадження медичної системи життєзабезпечення постраждалих під час техногенних аварій і катастроф.

У 2004 році присвоєно почесне звання «Заслужений лікар України».

У 2010 році нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України.

 

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум