Зустріч з представниками деканату

20 листопада 2018 року на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика відбулася зустріч керівництва хірургічного факультету НМАПО з лікарями-інтернами першого року навчання та клінічними ординаторами кафедри. На початку зустрічі завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії професор О.А. Лоскутов представив присутнім декана хірургічного факультету доцента В.Й. Шубу та його заступника – доцента Р.М. Остапчука, які привітали присутніх із успішним початком навчання.

312

Доцент В.Й. Шуба передав вітання від адміністрації НМАПО доценту Ф.С. Ващуку та вручив йому під оплески присутніх пам’ятну медаль з нагоди 100-річчя Академії, побажав подальших успіхів у педагогічній діяльності.

313

По закінченні урочистої частини зборів представники деканату хірургічного факультета акцентували увагу присутніх на необхідності постійного вдосконалення рівня підготовленості (як теоретичного, так і практичного, особливо наголосивши на важливості реєстрації у системі тестового контролю знань ILIAS та важливості проведення опанування практичних навиків у Центрі симуляційних занять НМАПО); провели анонімне анкетування лікарів-інтернів та клінічних ординаторів з метою дослідження навчально-методичної роботи на кафедрі, оскільки вона потребує постійного удосконалення в усіх аспектах підготовки лікаря-спеціаліста.

314

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум