Згржебловська Леся Володимирівна

Професор, доктор медичних наук

Zgr1990-1996 роки – лікувальний факультет Запорізького державного медичного університету.

1996-1998 роки –інтернатура по анестезіології т інтенсивній терапії на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії Запорізького державного інституту удосконалення лікарів на базі Запорізької обласної клінічної лікарні.

2000-2003 роки – очна аспірантура за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія» Українського науково практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

2009 рік – стажування у відділенні інтенсивної терапії хірургічного профілю UCLH і KingCollegeHospital, м. Лондон, Великобританія.

2011 рік – стажування у відділенні нейрохірургічного профілю Національного госпіталю нейрохірургії та неврології, м. Лондон, Великобританія.

2011 рік – стажування у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії HospitalNord, м. Марсель, Франція.

2012 рік – стажування у відділенні інтенсивної терапії нейрохірургічного профілю Національного госпіталю нейрохірургії і неврології, м. Лондон, Великобританія.

Практична діяльність                                       

1998-2000 роки – лікар-анестезіолог відділення анестезіології та інтенсивної терапії Запорізької обласної клінічної лікарні.

2003 рік — науковий співробітник Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

2003 рік по теперішній час – старший ординатор відділення інтенсивної терапії загального профілю Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги.

Педагогічний досвід

2003 рік – науковий співробітник Українського науково — практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

2007-2011 роки – асистент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика.

2011 -2013 роки – доцент кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика.

З 2013 року по теперішній час – професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Членство в асоціаціях, комісіях, наукові ступені та звання

З 1996 року – член Асоціації анестезіологів України.

2004 рік —  захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія».

2013 рік – рішенням Атестаційної колегії МОН України присвоєно вчене звання доцента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії П. Л. Шупика.

2014 рік – член спеціалізованої вченої ради Д 26.613.02 при НМАПО імені П. Л. Шупика.

Наукова діяльність

Входить в організаційний комітет та приймає участь в вітчизняних та міжнародних з’їздах, симпозіумах, конгресах, конференціях та семінарах. Опубліковано 97 наукових робіт по спеціальності: інфузійна і трансфузійна терапія у хворих і постраждалих, що знаходяться в критичних станах. Методи енергозбереження, алгоритми адреноміметичної корекції, інтенсивна терапія при розвитку синдрому поліорганної недостатності. Інтенсивна терапія постраждалих з поєднаною травмою, анестезія у постраждалих з поєднаною травмою. Інтенсивна терапія у постраждалих з черепно-мозковою травмою. Організація системи надання невідкладної медичної допомоги постраждалим з вогнепальними пораненнями. Являється співавтором першого національного підручника « Анестезіологія та інтенсивна терапія».

Під керівництвом Л. В. Згржебловської в теперішній час виконується дисертація на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика.

 

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум