Молодіжна Анестезіологічна Конференція (МАК)

Лоскутов_обращениеШановні колеги!    

Ми маємо велику честь від імені нашої кафедри запросити Вас прийняти участь в Молодіжній анестезіологічній конференції «Тріщинські читання», яка відбудеться 18-19 травня 2017 року в м. Київ. Ми чудово усвідомлюємо потреби молодих спеціалістів у сучасній інформації, оволодінні необхідними практичними навичками та обміні досвідом.

Цьогорічні події на нашій кафедрі носять символічний характер, оскільки ми святкуємо ювілей – 60 років із часу заснування першої анестезіологічної кафедри в Україні. Ми щиро хочемо розділити цю радість з Вами. За свою історію, кафедра підготувала не одне покоління анестезіологів, які зараз працюють не тільки Україні, але і далеко за її межами. Ми хочемо розвивати і примножувати наші традиції, зокрема запрошуючи Вас долучитися них через участь в Молодіжній анестезіологічні конференції (МАК).

Не випадково конференція носить назву «Тріщинські читання» – таким чином ми вшановуємо пам’ять вчителя та батька української анестезіології – Анатолія Івановича Тріщинського, засновника кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика.

Віримо, що наша конференція залишить для Вас приємні спогади та чудові емоції від участі в ній, а отримані знання та навички допоможуть Вам у вашій повсякденній практиці.

З глибокою повагою,
завідувач кафедри МАК
анестезіології та ІТ,
д.мед.н., професор
Олег Лоскутов

 

Перше інформаційне повідомлення

Місце проведення

Програма

Тези

Майстер-класи

Британсько-Український Симпозіум