Дослідження нових речовин з антигіпоксичними властивостями – експериментальна робота кафедри

На сьогоднішній день доведено, що будь-який критичний стан в організмі супроводжується порушенням доставки та споживання кисню. Тяжкість та тривалість аноксичного впливу обумовлюють ступень функціонально-метаболічних порушень в клітині. Боротьба з гіпоксією є однією з ключових проблем в сучасній інтенсивній терапії критичних станів. Тому розробка препаратів та методик, спрямованих на профілактику і лікування ішемічних ушкоджень тканин в даний час стає актуальним та непростим завданням.

Читати далі…

Приклади тестових завдать до іспиту «КРОК 2. ЗЛП»

На сайті Центру тестування при МОЗ України відтепер публікуватимутися приклади тестових завдань для підготовки до іспиту “КРОК-2. ЗЛП”. Опубліковані приклади тестових завдань  офіційному сайті є виключено ознайомлювальним матеріалом.
Читати далі…

Зустріч з представниками деканату

20 листопада 2018 року на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика відбулася зустріч керівництва хірургічного факультету НМАПО з лікарями-інтернами першого року навчання та клінічними ординаторами кафедри. Читати далі…

До 75-річчя з дня народження професора І.П. Шлапака

Шановні колеги!
Кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика має честь запросити вас взяти участь у конференції, яку присвячено 75-річчю з дня народження нашого вчителя професора Ігора Порфирійовича Шлапака. Конференція відбудеться 26 жовтня 2018 р. у актовій залі ДУ “Інститут серця МОЗ України”.
Читати далі…

Участь кафедри в конгресі Всесвітнього товариства серцево-судинних і торакальних хірургів

З 14 по 15 вересня 2018 року кафедра анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика взяла участь у щорічному конгресі Всесвітнього товариства серцево-судинних і торакальних хірургів.

Читати далі…

Початок очного циклу інтернатури

5 вересня цього року на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л. Шупика відбулася вступна конференція, присвячена початку інтернатури лікарями-інтернами 2018-2019 років навчання. На конференції були присутні викладачі кафедри анестезіології та інтенсивної терапії і 78 лікарів-інтернів першого року навчання.
Читати далі…

Книга “Сторінки історії анестезіології України”

Вийшла у світ нова книга “Сторінки історії анестезіології України”, автори – професор О.А. Лоскутов, доценти М.В. Бондар, Ю.І. Марков, клінічні ординатори М.В. Болюк, Р.А. Єфіменко.

У новому виданні висвітлені віхи розвитку анестезіології як спеціальності та науки, а також становлення анестезіологічної служби в Україні. Книга пронизана цікавими історичними даними, архівними фотографіями та спогадами тих, хто стояв біля витоків розвитку анестсезіології в нашій країні.
Читати далі…

Іспит ОSCE на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії

Вже стало традиційним проведення іспиту за системою ОSCE (об’єктивний структурований клінічний іспит). Це стандартний метод визначення компетентності та клінічних навичок лікарів у Великій Британії, США та Канаді. 15 червня 2018 року на кафедрі анестезіології та інтенсивної терапії  інтерни другого року складали такий іспит.

Читати далі…

Участь кафедри в Європейському конгресі «Євроанестезія – 2018»

Співробітники кафедри анестезіології та інтенсивної терапії прийняли активну участь в роботі Європейського конгресу анестезіологів «Euroanesthesia 2018», який відбувся 2 – 4 червня в столиці Данії Копенгагені.

В цьому році «Euroanesthesia 2018» стала безпрецедентною подією для клінічних ординаторів кафедри – одразу 3 клінічних ординаторів кафедри отримали змогу відвідати захід та розширити свої знання і навички, зокрема Назар Белей, Оксана Бейсюк (переможниця тревел-гранту від Європейської асоціації анестезіологів) та Світлана Пащенко (переможниця конкурсу молодих вчених від Асоціації анестезіологів України).

Читати далі…

МАК ІІІ “Тріщинські читання” (2018)

24-25 травня 2018 року у м. Київ ДУ «Інститут серця МОЗ України» була проведена науково-практична конференція з міжнародною участю «Тріщинські читання (до 100-річчя заснування Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України). Це вже третій такий форум, присвячений найважливішим проблемам лікування хворих, що перебувають в критичному стані, з якими у повсякденній практиці стикаються молоді лікарі анестезіологи.

Читати далі…

Британсько-Український Симпозіум

Периферична реґіонарна анестезія

Читати книгу 36
Мобільний додаток для Android 56