Недашківський Сергій Михайлович

Доцент кафедри, кандидат медичних наук. Гголовний токсиколог ГУОЗ та МОЗ міста Києва. Член правління асоціації анестезіологів міста Києва.

NedНедашківський Сергій Михайлович у 1987 році закінчив Київський медичний інститут, лікувальний факультет. З 1987 по 1994 роки працював лікарем-анестезіологом в обласній клінічній лікарні міста Кировограда. Після закінчення клинординатури у 1996 році Сергій Михайлович працював анестезіологом у відділенні екстракорпоральної детоксикації та інтенсивної терапії Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги, а за 1997 року – завідувачем цього відділення. 

У 1998 році Недашківський С.М. був прийнятий на посаду асистента кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П.Л.Шупика, де з 2010 року працює доцентом.

Недашківський С.М. курує хворих у київському міському токсикологічному центрі, проводить заняття на предатестаційних циклах, циклах тематичного удосконалення, суміжніх циклов, а також займається навчанням лікарів-інтернів, які проходять професійну подготовку на кафедрі. Проводить консультаціх у багатьох лікувальних закладах міста Києва і Київської області з питань токсикології, анестезіології та інтенсивної терапії. Сергій Михайлович здійснює консультації по Українській станції виїзної екстреної консультативної медичної допомоги. З вересня 2005 року Недашківський С.М. — головний внештатний консультант з питань кліничної токсикології.

Недашківський С.М. — автор і співавтор 35 наукових праць.

Ключові публикації: 

1.“Дифференцированная интенсивная терапия больных с острым отравлением трициклически-ми антидепресантами” – журнал “Біль, знеболювання і інтенсивна терапія”, 

2.“Can mushroom poisoning be considered as a Disaster” –  Prehospital and Disaster Medicine, Canada

3. “Экстренная медицинская помощь при синдроме длительного сдавления тканей”. Біль, знеболювання і інтенсивна терапія.

Британсько-Український Симпозіум
Периферична реґіонарна анестезія
Читати книгу 36
Мобільний додаток для Android 56