Конференція 12 липня 2017 р.

Шановні колеги,
Запрошуємо вас взяти участь у конференції, яка відбудеться 12 липня в Києві, на базі Інституту серця (вул. Братиславська, 5а). Організатори: кафедра анестезіології та ІТ НМАПО імені П.Л. Шупика, інститут серця, кафедра анестезіології, інтенсивної терапії з післядипломною підготовкою Одеського НМУ.  Початок о 14.00. Вхід вільний. 

В програмі: 
1. Майстер-клас «Від оцінки вагосимпатичного балансу до моніторингу болю: «Analgesia Nociception Index», професор, д.мед.н. Чумаченко Є.Д. (атташе університетських клінік м.Парижа, CLUD President, Франция). В цьому майстер-класі буде представлено методику об’єктивного вимірювання болю шляхом визначення індексу ноцицепції та анальгезії за допомогою ANI-монітору. ANI-моніторинг є неінвазивною методикою, яка може застосовуватись в пацієнтів усіх вікових груп як під час операцій, так і в післяопераційному періоді. Вона дає змогу лікарю-анестезіологу корегувати дозу ліків, що вводяться, запобігаючи їх передозуванню або недостатньому введенню.

2. Майстер-клас «Особливості моніторингу гемостатичного потенціалу при проведенні протитромотичної терапії в клінічній практиці», професор, д.мед.н. Тютрин І.І. (розробник методу низькочастотної п’єзоелектричної тромбоеластографії, кафедра Сибирського державного медичного інституту). Майстер-клас присвячено інструментальному методу діагностики порушень системи гемостазу — низькочастнотній п’єзоелектричній тромбоеластограйії, який дозволяє в найкоротші терміни визначити всю кінетику тромбоутворення: від початку в’язкості до лізісу згустку. 

3. Лекція «Вибор оптимальних варіантів дози і дискретності при призначенні протитромботичної терапії в клінічній практиці», професор, д.мед.н. Тютрин І.І. 
 

 

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум
Периферична реґіонарна анестезія
Читати книгу 36
Мобільний додаток для Android 56