Десятий Британсько-Український симпозіум

18 — 21 квітня 2018 року на базі клінічної лікарні Феофанія, проходив Британсько-Український симпозіум (БУС – 10) з анестезіології та інтенсивної терапії. Загальна кількість учасників становила 955 лікарів з України, ближнього зарубіжжя, країн Європи та США.

Перед початком відкриття форуму було прочитано 9 освіжаючих лекцій, які читали провідні вітчизняні та закордонні фахівці. Серед останніх – Halide Hande Shinkaya (Турція), Ігор Жуков (США).

Програма симпозіуму передбачала 22 секції пленарних засідань та стільки ж майстер-класів (воркшопів), Школи інгаляційної анестезії, сателітні симпозіуми.

БУС 10

БУС – 10 урочисто вітальним словом відкрив проректор з науково-педагогічної роботи НМАПО імені П.Л. Шупика, доктор медичних наук, професор О.К. Толстанов, який підкреслив важливість такого масштабного анестезіологічного форуму, присвяченого 100-річному ювілею НМАПО та побажав подальших успіхів у професійній діяльності представникам однієї з найпрестижніших лікарських спеціальностей. Також у відкритті взяли участь відомі фахівці з анестезіології та інтенсивної терапії: Paolo Pelosi (Італія), Є. Чумаченко (Франція), О.А. Лоскутов, С.О. Дубров, А.М. Строкань.

БУС 10 (2)

В рамках конференції була проведена відкрита нарада опорної кафедри (кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО, завідувач – проф. О.А. Лоскутов), де розглядалися питання введення в навчальний процес ОСКІ (OSCE) – об’єктивний структурований іспит; засідання спілки анестезіологів України (керівник проф. С.О. Дубров) та нарада спілки акушерських анестезіологів (керівник проф. Р.О. Ткаченко).

БУС-10 – наймасштабніший анестезіологічний форум України з іноземними спікерами з Італії, Франції, Польщі, Нідерландів, США, Турції, Білорусі, традиційно привернув увагу як молодих, так і досвідчених вітчизняних та закордонних анестезіологів. Доповіді здійснювалися українською, російською та англійською мовами (із синхронним перекладом українською). Особливістю даного заходу було те, що в його роботі прийняли участь 18 делегатів з Туреччини.

 В ході пленарних засідань лікарі-анестезіологи були ознайомлені з сучасними технологіями в анестезіології та інтенсивній терапії, що дозволяє їм підвищити рівень теоретичної та практичної підготовки, згідно з останніми європейськими та світовими гайдлайнами.

БУС 10 (3)

По закінченні форуму його учасники подякували організаторам за проведення симпозіуму та висловили сподівання на продовження традиції проведення щорічних БУС.

Британсько-Український Симпозіум
Периферична реґіонарна анестезія
Читати книгу 36
Мобільний додаток для Android 56