Відбувся Дев’ятий Британсько-Український симпозіум з анестезіології та інтенсивної терапії

Шановні колеги!
19-22 квітня 2017 року відбувся щорічний Британсько-Український симпозіум (БУС- 9), який в цьому році був присвячений 60-річчю кафедри анестезіології та інтенсивної терапії НМАПО імені П. Л. Шупика. Вже вдев’яте БУС об’єднав сотні анестезіологів з України, а також гостей з країн СНД, Європи, США. 

У роботі симпозіуму прийняли участь 917 лікарів-анестезіологів з усієї України. У якості спікерів та модераторів майстер-класів виступали професори, провідні лектори та лікарі-консультанти з Великобританії, Австрії, США, Нідерландів, Німеччини, Білорусі та України.

Програма симпозіуму включала понад 100 доповідей, 7 рефреш-лекцій, 15 наукових сесій, 25 майстер-класів, 2 сесії коротких наукових доповідей, сателітний симпозіум «Нейрохірургія болю», а також семінар для медичних сестер. Серед інших заходів відбулася відкрита нарада «опорної кафедри» з удосконалення навчання анестезіології та ІТ.

785_2017

У рамках БУС-9, відбулась також робоча нарада головного позаштатного анестезіолога МОЗ України професора С.О. Дуброва, де розглядалися підсумки діяльності анестезіологічної служби за 2016 рік та перспективні плани її розвитку.

Від імені кафедри анестезіології та ІТ НМАПО імені П. Л. Шупика і від себе особисто, хотів би висловити вдячність співорганізаторам форуму, всім спікерам, що наповнили зміст конгресу актуальними доповідями, і всім учасникам форуму за увагу до нашого симпозіуму.

До нових зустрічей на симпозіумі!Logo-BUS

Завідувач кафедри анестезіології та ІТ
НМАПО імені П.Л. Шупика,
д.мед.н., професор О.А. Лоскутов

Фотогалерея БУС 9            

 

International Journal of Stroke
IJS
Британсько-Український Симпозіум
Периферична реґіонарна анестезія
Читати книгу 36
Мобільний додаток для Android 56